• پیام مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به مناسبت بیست و هشتمین سالروز تأسیس شرکت

   پیام مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به مناسبت بیست و هشتمین سالروز تأسیس شرکت

   ...

   به نام خداوند قادر متعال که همه هر چه داریم گوشه‌ای از الطاف بیکران اوست

   اینک که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به پشتوانه سرمایه های انسانی با ارزش خود پا به 28 سالگی نهاد، ایزد منان را برای توفیق خدمت به مردم و کشورعزیزمان ایران در تمام این سال ها شاکرم.

   هرچند 28 سالگی برای انسان عنفوان جوانی محسوب می شود اما برای یک سازمان، کوله باری از تجربه، فراز و نشیب و رشد و استقامت را تداعی می کند. بدون شک پیمودن تدریجی پله های موفقیت، موجب پی ریزی گام های مستحکمی است که امروز در داخل کشور و عرصه های بین المللی توسط ISQI برداشته شده است.

   بسیار خوشحالم که تلاش سرسختانه شما همکاران عزیز موجب شده ISQI در شرایط فعلی در جایگاهی بایستد که می توان با افتخار و بی تردید اعلام کرد تا کنون در کارنامه وظایف خود موفق عمل کرده و در نهادینه کردن باور قلبی ما، "کیفیت، مسئولیت همه ماست" گام های بزرگی برداشته است.

   مدیران ISQI و سهامدار شرکت، تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در کنار انجام بهینه وظایف خود در خصوص ارتقاء کیفیت در جامعه، نسبت به ایجاد فضای مناسب کاری متعهد باشد و سهم سزاواری نیز در افزایش کیفیت زندگی سرمایه های انسانی خود داشته باشد و همکاران بتوانند این امر را در زندگی شخصی خود لمس کنند و این مهم حتماً با همیاری و پشتکار شما عزیزان مسجل خواهد شد.

   با آرزوی موفقیت روز افزون

   اشکان گلپایگانی

   مدیر عامل

  • پربازدیدترین اخبار
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران می باشد.
مجری : پورتال سامان